| Joly_Jaker_1998 a întrebat:

As vrea si eu sa cumpar o tableta in viitorul apropiat si vreau ceva ieftin si bun.Ma puteti ajuta cu niste recomandari?

Răspuns Câştigător
| Cineva2424 a răspuns:

Salut uite tableta asta o am si eu:

http://www.altex.ro/......ndroid-4-0

Este foarte buna, are android 4.0.4, este relativ mica, ruleaza jocuri si aplicatii, o gasesti doar in varianta neagra, are 512 mb ram...vezi mai multe acolo.Desigur exista si cateva dezavantaje cum ar fi:
1.Bateria cedeaza relativ repede
2.Trebuie sa cumperi un fel de adaptor pentru a baga stick de net.In fine wireless merge foarte bine.

1 răspuns:
| DJMikeGMC a răspuns:

Toate sunt bune, sa te uiti sa aiba memorie cat mai mare, ram dar cel mai important procesor minim de 1 ghz