| Sorin_Ionita_1997 a întrebat:

Astazi mi-am pierdut Iphone-ul 4 si nu sunt nici primul propritar si nu am niciun act la el, decat parola de la contul de icloud, exista vreo posibilitate sa il localizez? Va rog sa ma ajutati

1 răspuns:
| MobitelServiceGSM a răspuns:

Daca ai inca parola de la iCloud, seteaza un mesaj cu numarul tau te telefon, ceva gen Telefon pierdut, suna-ma la nr xxx pentru recompensa.
Cel care-l gaseste nu-l poate folosi si poate il duce mintea sa te contacteze pentru o recompensa... o bere ceva...
Succes

http://www.mobitel.ro