| anonim_4396 a întrebat:

Salut,ăștia din Alba Iulia, știți careva pe cineva sa decodeze parole la telefon? Am un telefon și nu-i mai știu parola sa îl accesez.

4 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Sa știi că dacă l-ai furat, nu e ok ceea ce faci, însă daca nu e vorba despre asta, despre ce telefon e vorba?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E telefonul meu personallaughing

| AlaSwek a răspuns:

Hola!
Dacă telefonul este din gama ANDROID, închide telefonul de tot, tine apăsat butonul de POWER și după butonul de volum in sus. Vei intra in așa zisul meniul de bootare. Acolo vei găsi o opțiune de,, Wipe Data,, și poți reseta telefonul de la 0 fara parola.
Dacă folosești un telefon iPhone și este blocat. Am cateva lucruri care te pot ajuta:
1. Resetare prin iTunes ( conectat pe contul iCloud al telefonului in aplicația de pe Windows. )
2. Bypass automat (Paid) folosind un soft numit,, Checkpoint,, sau chiar,, iRemove,,. Merge cu modele de la iPhone 4 până la X. ( funcționare SIM și fără SIM cu diferența de preț )
3. Aplicație gratis pentru iPhone de bypass este,, FRP File,, unde înregistrezi codul IMEI al telefonului pe site, descarci aplicația și dai decodare. ( fără SIM )

| Corina3434 a răspuns:

De unde l-ai furat?