| SuperCoolDude a întrebat:

Salut!

Aveti cum sa imi ziceti si mie care sunt ultimele si cele mai noi telefoane din gama Samsung Galaxy?

Am un a52 5g si ma gandeam sa imi iau ceva mai nou, dar nu prea stiu unde sa vad modelele oficiale, ca gen pe net sunt multe, dar sunt concepte si vrajeli. Ma intereseaza modele noi, cele mai nou aparute.
La Galaxy A. am vazut ca a55 e cel mai recent
dar nu stiu daca gasesc si mai bun, gen seria a70-ul, ca stiu ca alea erau si mai top

Imi ziceti si mie cele mai noi modele din gama Galaxy? mersi

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă tot ești tu super dude și cool pe deasupra și dacă ești și in bani, ia și tu un S24 ultra!

| SuperCoolDude explică (pentru sierra1):

Si daca dai comentarii din astea proaste si pe langa subiect si ai numele Sierra ce reaminteste de Sierra Nevada (un lanț înzăpezit), ce ar fi sa mergi si tu un pic la acest lanț înzăpezit de unul singur? poate acolo gasesti pe altii ca tine care au raspunsuri din astea proaste pe deasupra; sau pe dedesubt, cine stie

| sierra1 a răspuns (pentru SuperCoolDude):

TU "SuperCoolDude: Imi ziceti si mie cele mai noi modele din gama Galaxy?"

EU - dacă ești și in bani, ia și tu un S24 ul(r)ta!

" SuperCoolDude: daca dai comentarii din astea proaste si pe langa subiect "

BADE- tu ori nu știi limba română, ori n-ai bani de astfel de telefoane ori ești prost crescut

| SuperCoolDude explică (pentru sierra1):

Esti pe langa subiect ca predicatul.
Tie trebui sa iti scriu ca la prosti.
Seria S e gama high end de care zici tu.
Si mi-o permit daca vreau, dar nu o vreau, intelegi, bade?

Ma interesează seria Galaxy A.

Ori telefoane din seria a50 (cum e a55) sau A70 (cum e a73).

Dar nu mai contează pentru ca am întrebat chatgpt si mi-a raspuns.
A73 e ultimul model din seria Galaxy A si e superior fata de a55 5g (ce mi se parea interesant; dar cautam ceva mai nou)
si a52 5g (pe care il am acum).

A73 5g e cel mai smecher.

Bine, mai exista si a90, dar e cam vechi.

Si s22 era o varianta, dar mai astept si o sa iau s23 sau s24.

Momentan cumpar a73 5g.

Bine cu chatgpt, ca daca ma bazam pe prosti ca tine, care nu stiu sa citeasca o propozitie si fac glume pe langa subiect, asteptam mult si bine.

Si legat de prost crescut, crede-ma ca e foar o vorba ratata de a ta. Nu trebuie sa iti fac tie pe plac. Nu asta inseamna bine crescut. Daca dai răspunsuri din astea in zeflemea, facand referiri la nickname-ul meu, asta inseamna ca tu esti cel nesimtit. Plange la alta masa deciwinking

Funda merge la mine pentru ca m-am gandit la chatgpt. Utilizatori ca tine merita dislike, ai raspunsuri pe langa subiect.

Galaxy A in pnm

| sierra1 a răspuns (pentru SuperCoolDude):

BADE mai citește odată ce-ai scris și ce ai răspuns și dă-te cu poponețu' de pământ, de ciuda
.
Pe lingă faptul că ai probleme cu ințelegerea unui text și că n-ai tu banii ăia de s24 (dar nu e o rușine să fii rupt in coate!) e clar, mai ești și bădăran!

A, să nu uit:

"SuperCoolDude...iti scriu ca la prosti
pe prosti ca tine... tu esti cel nesimtit "

e evident, iar mă confunzi cu mă-ta! Remarcă și cratima