| x2gk9r a întrebat:

Salut.
Azi am obs ca iphone-ul meu 12 o inceput sa faca o chestia, cand intram in aplicatie era negru si se bloca in unele aplicatii adica frozen dar ma lasa sa ies din ele…
Ce sa fac?
Mi-a venit update ios 17.2 ce sa fac?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu cand ti am zis la o intrebare odata ca din banii aia de iphone iti iei un Oppo si mai raman si bani si o sa mearga si mai bine nu m-ai ascultat. De atunci ai postat 23 intrebari cu probleme la iphone. hahahahahaha

| x2gk9r explică (pentru suntserios):

Pai daca mie mi-a plct iphone…

| Xox0 a răspuns:

Ai facut update-ul sau nu?
Daca ai facut update la software, dureaza cateva zile pana se sincronizeaza sistemul, iar dupa ar trebui sa mearga bine.

| Ionut632 a răspuns:

Sefule,cel mai probabil este de la software asa face ios 17