| Criss_1252 a întrebat:

Salut/Buna
Am un LG optimus l3 si nu merge wi-fi -ul. ce i-as putea face?
Si as vrea sa-l vand, cat sa cer? e zgariat un pic in colturi si are o liniuta pe ecran (nu e spart) a fost tinut numai in husa.
Multumesc anticipat!
Funda!

Răspuns Câştigător
| FemeiaPisică a răspuns:

Du-l la service pentru a-i reinstala sistemul de operare, apoi, problema ar trebui sa nu mai existe. Daca doresti sa il vinzi, iti recomand sa il vinzi in cadrul Okazii.ro, si sa vezi acolo ce preturi sunt pentru acest model, apoi sa stabilesti un pret pentru telefonul tau.