| Lucaaragiale23 a întrebat:

Salut.
Cand este black Friday și ce reduceri as putea prinde la telefoane de black Friday? M-ar interesa iPhone 14 și 15 pro max
De unde as putea cumpăra iPhone 14/15 pro max cu preturi cat mai mici?
Este o diferență mare intre 14/15 pro max?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

1 data de 10 noiembrie 2023
2 nu știe nimeni ÎNCĂ
3 https://revistamagazin.ro/......comparate/

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vrei tel de 1000+ euro înseamnă că ai bani. La ce te mai ajuta reducerile

| dullcat a răspuns:

Buna.Reducerile acestea nu exista.Cu cateva luni inainte ei majoreaza preturile si apoi la reducere tu cumperi la pretul care era tot anul, in afara sezoanelor de reduceri. Daca nu ma crezi, la anul monitorizeaza produsele pe care vrei sa le cumperi din vara, fa capturi de ecran, apoi cand se apropie toamna si black friday verifici.Totul e doar marketing si consumerism pentru mase.
Multa liniste portofelului.

| Wr3nch a răspuns:

La 15 in niciun caz. Nu se fac reduceri la produse lansate luna trecuta.

| DeMicUnCălător a răspuns:

Soluția nu este să aștepți tot anul o reducere de 20%. Ci să-ți pui minte la contribuție să faci mai mulți bani și atunci ai reduceri cănd vrei și căt vrei

| Dango a răspuns:

Salut!
Black Friday a inceput la marile magazine. Emag il pregateste in data de 10 noiembrie.
Pt mai multe informatii >>> https://eblackfriday.eu/emag-black-friday/