Întrebare recomandată | maphiotul a întrebat:

Salut.
Care e faza cu folia pentru ecran hydrogel regenerabilă?
La ce ajuta in plus față de una de silicon simplă și cum,,se simte" la,, butonarea" ecranului?
Mersi

3 răspunsuri:
| StoicAnalysis a răspuns:

Se simte aproximativ la fel. Nu lasa amprente si zgarieturi pentru ca se regenereaza. Ajuta mult pentru ca in teorie, fiind regenerabila, nu trebuie sa o schimbi prea des fata de una normala, pentru ca nu se vor vedea zgarieturi de la un impact.

| Florian80 a răspuns:

Se simte super la.mana.nu.face bule.si locurile. unde apesi mai.des se...regenereaza.recomand tuturor!

| mia324342343 a răspuns:

If you want to find high quality writing services for students enrolled in a Bachelor of Science in Medicine program, then https://www.nursingpaper.com/bsn-writing-services/ can help you. Professional writers will help you with essays, term papers, research projects and other academic assignments. They guarantee a personalized approach and high quality of each paper, which will allow you to achieve success in your studies and improve your academic results.