| Alex5y a întrebat:

Salut. Care îmi poate spune daca, atunci când plătesc cu aplicația portofel cu cardul, adică, la Kaufland, îmi ia vreun comision? Dau funda

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Banca i ti poate spune sau chiar fata din Kaufland unde platesti intreaba o si ea daca stie o sa i ti spuna, dar cel mai sigur ia legatura cu banca unde ai cardul mergi la ei luni si ei i ti vor da toate detaliile si toate comisioanele pe care ei le percep trebuie sa fie pe extrasul de cont cere l de la banca si te vei lamurii.