| De1u a întrebat:

Care telefon este mai bun Huawei Ascend Mate sau Samsung Galaxy Mega 6.3
Va intreb din cauza procesorului unul are 1.7 ghz dual core celalat 1.5 quadcore

3 răspunsuri:
| Cosmin_Filaret_1999 a răspuns:

Huawei este cel mai praf telefon Made In China.mi s-a stricat in 2luni orice telefon ii mai bun ca ala

| konfing a răspuns:

E simplu. Fa in felul urmator : Ia in considerare faptul ca primul telefon e fabricat de "o firma fantoma" apoi procesoarele 1.7 dual (doua nuclee) iar celalalt 1.5 quad ( patru nuclee) apoi faptul ca la Samsung galaxy gasesti accesorii componente si altele mai usor fata de Huawei deci Samsung win!

| Marian1234567891011 a răspuns:

Eu iti recomand Samsung Galaxy Mega 6.3. Aare un procesor foarte bun si un ecran mare.Merg foarte bine jocurile pe el si toate celelalte chestii.E foarte bun.