| tudor417 a întrebat:

Salut.Ce ati alege? Nokia Lumia 625 sau lumia 720? Funda o dau dupa cateva raspunsuri sau zile happy

7 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

La o comparatie directa, 720 e mai mic si mai usor, dar 625 are ecran mai mare.
Procesorul lui 625 e 1.2 fata de 1 la 720.
Camera foto de 6.7 a lui 720 bate camera de 5 a lui 625, dar camera video e doar hd, fata de full hd a lui 625.
Camera secundara a lui 720 bate camera secundara a lui 625.
In rest sunt cam aceleasi capacitati.
Daca iei sa faci poze, ia un 720. Daca iei sa faci filmulete, ia un 625.
Uita-te peste oferte:
http://bit.ly/1dyYflc
Recomand eMAG, daca nu-ti place il poti returna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand intrebam care e mai bun, intrebam si de functi speciale, aplicati care unul are si altul nu, accesori etc.

| Punct_Si_Virgula_1988 a răspuns:

Daca Vrei pentru poze Lumia 720, daca vrei pentru filmat mai bun lumia 625! Acum ramane la alegerea ta pentru ce il vrei sa il folosesti!

| Tanase_Diana_1982 a răspuns:

Amandoua sunt bune.Ambele sunt cam la fel.Acum conteaza ce gusturi ai. Sper ca team ajutat.Bafta:*! Funda?

| Stefan_Lorena_2000 a răspuns:

Eu as alege Nokia Lumia 720.

| EualaBun a răspuns:

Eu as alege Nokia lumia 720.

| EualaBun a răspuns:

E as alege Nokia lumia 720.