| Darius2505 a întrebat:

Salut! Ce model de telefon Samsung îmi recomandați până în 2000 lei? Ca specificațiile aș prefera: 128GB stocare, 8 RAM și o baterie bună... In rest nu contează... Mulțumesc.

2 răspunsuri:
| literallythesamebruh a răspuns:

Singurul telefon pe care ți-l pot recomanda este Galaxy A54, dacă chiar nu ești pretențios în legătură cu performanțele sale. Bateria am auzit că este ok, însă nu trebuie să îți iei referințele de la mine. Poți căuta teste de baterie pentru acest model și să iei o decizie. Găsești și 256/8 în acest preț.

| Anca018 a răspuns:

Buna,

Si eu tot Samsung A54 iti recomand. Bateria chiar te tine la vreo 2 zile fara probleme. Cu putin peste 2000 lei (2080 ami exact) poti lua varianta cu 256GB.

bit.ly/43WcaOn