| Anonim2003000 a întrebat:

Ce părere aveți despre One Plus 6T? Se va ridica la așteptări? Am auzit că apare undeva prin octombrie insa eu nu am cum să-l cumpăr mai repede de decembrie-ianuarie si vreau să îl iau de pe site-ul oficial One Plus, nu de pe orice site gen eMag. Oare sa mai fie până atunci de care vreau eu? Pentru că la One Plus 6 nu mai găsesc pe site-ul lor versiunea negru matt de 256 gb

5 răspunsuri:
| AndreiMarin499 a răspuns:

Versiunile OnePlus T sunt un fel de replica a iPhone-urilor S adica nu va aduce cine știe ce fața de One Plus 6 Designul probabil va fi același, Specificațile vor fi mai bune dar nu cu mult.

| Illuminati2016 a răspuns:

Dar ce are ca nu il gasesti pe negru mat pentru ca nu conteaza culoarea

| Mariu0699 a răspuns:

Oneplus 6t inca vor trebui sa-l scoata, iar cand il vor scoate si cand il vor scoate, specialistii vor face anumite experimente sa vada cum functioneaza si toate chestiile astea. Speram sa nu fie ceva gen ca Samsung s8 care e mai bun de s8 plus laughing
(Adica sa nu fie ca oneplus 6 sa fie mai bun decat 6T).
Asteptam si vedem ce vor face, pana atunci nu putem spune nimic cu exactitate.
E mai bine daca astepti si sa nu te grabesti sa cumperi, ca poate vor face versiuni mai actualizate si iti va parea rau pe urma.
Sper ca am fost de folos, bafta multa♥️

| gelu1970 a răspuns:

O să fie prezentat in 17 octombrie.
După o săptămână, aproximativ, o să il poți cumpăra de pe site oficial.
Versiunea de 256gb in one plus 6 a intârziat ceva mai mult in ieșirea pe site.

| Robert150103 a răspuns:

Daca chiar vrei telefon sugerez sa mergi pe un Google Pixel 3/XL. Se lanseaza in cateva zile si cam pe la sfarsitu lunii vei putea sa dai comanda. OnePlus 6T din ce se vede pe net va avea senzor de amprenta in ecran si specificatii putin mai mari. Dupa mine nu merita sa il iei pe asta daca ai bani sa dai pe unu mai bun. Parerea mea. Iti poti lua un Pixel 2/XL care e foarte bun. In final e bun si asta, e mai bun ca orice Samsung daca vrei un telefon care sa te tina.