| LitraDaniel1987 a întrebat:

Salut, cine imi poate spune de ce nu am semnal la tara pe Samsung sgh-f480.
Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| MHems a răspuns:

Buna! S-ar putea sa nu ai semnal fiindca nu se poate conecta la un satelit din zona. In unele parti ale tarii, in unele sate anumite retele au semnal, de pilda comuna Gemenele din Braila, am fost odata acolo la niste prieteni de aveam semnal. Deci problema ar fi ca antena telefonului nu se poate interfera cu un satelit din apropiere. Sper ca te-am ajutat!