| Adrian9090 a întrebat:

Salut, cum pot afla codul puk pe cartela telekom?
Nu pot suna la numerele de asistenta 1234 sau*100# exista alta cale?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Mergi la o caserie Telekom, acolo te vor rezolva, mai ales daca inainte n-a vrut sa primeasca codul PIN bun, de 3 ori (in acel caz se schimba cartela).

| debarasator63 a răspuns:

Poti afla codul PUK si din aplicatia mobila MyAccount. Descarca aplicatia din Google Play sau App Store.

| Ilie_George_1998 a răspuns:

Ba da, poti suna. Doar suna la *100# sau 1234 si o sa auzi de cod PUK, acolo o sa ti bagi numarul de telefon urmat de tasta #. Sper ca te am ajutat, multa bafta.