| UnBaiat439 a întrebat:

Daca am trimis un telefon Allview sa ii schimbe touch-ul, va mai fi ca nou? Sau se va strica din nou si din nou?

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Daca l-ai trimis la Allview, va fi exact asa cum l-ai cumparat. Cat o sa te tina, depinde din ce cauza s-a stricat prima data. Touch-ul nu se strica din "senin".

| stlucian a răspuns:

In general e mai simplu de inlocuit un touch screen decat de reparat iar cei ce de la service nu au motive sa nu-l inlocuiasca cu atat mai mult cu cat NU VOR ca defectul sa se repete!(garantia reparatiei trebuie sa fie de minim 3 luni).Au si ei niste responsabilitati iar o reclamatie la Protectia Consumatorului nu e bine venita pentru service.Deci tind sa cred ca va fi ca nou.Bafta thumbs up

| marian5693 a răspuns:

Daca vor fi baieti seriosi va fi ca nou. Daca o sa-l repare doar asa ca sa primeasca banii sau sa scape de tine o sa se strice din nou.