| RosaliaOriginala a întrebat:

Salut, de ce imi scade sănătatea la baterie asa repede? acum o săptămâna era 92%, iar azi e 87%, am iPhone 7

7 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Că vechi.

Răspuns utilizator avertizat
| Mirel4412 a răspuns:

Dupa o saptamana trebuia sa fie 89%, sigur e ceva defect, vezi sa nu explodeze!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bateria uzata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca nu a terminat de calculat sanatatea. Probabil cine a vandut a dat un reset dar dupa cateva incarcari o sa iti apara viata. Care e probabil mult prea mica si trebuie schimbata bateria

| DexOnline a răspuns:

Faina glumă

| Extreme1234 a răspuns:

Ar trebuii sa consulti un specialist, mai exact sa te duci la un GSM ceva sa iti faca o revizie la baterie, am patit si eu o data asta dupa ce am scapat o tableta in apa si dupa 3-4 zile mi s-a tot umflat bateria si a explodat.