| Cena07 a întrebat:

De cateva zile ma tot suna cineva cu nr ascuns si nu stiu cum sa-i aflu nr. Am mai auzit k este vorba despre o aplicatie si un cod care ma poate ajuta, dar problema este ca nu il gasesc nicaieri! Ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| OmuPajanjen a răspuns:

Incearca asta:redirectionezi(gasesti la setari) catre alt numar si iti va arata numarul.

| Robieski a răspuns (pentru OmuPajanjen):

Si mai exact cum? eu am un Samsung galaxy trend lite si ma deranjeaza si pe mine unii...

| OmuPajanjen a răspuns (pentru Robieski):

Intri la setari, la "apel" si va scrie acolo "redirectioneza" scrii numarul catre care vrei sa redirectionezi si daca nu vai raspunde tu va suna si pe celalalt numar, dar cu numarul afisat!