| x2gk9r a întrebat:

Salut…
De ce toata lumea zici ca iphone 12 e foarte slab si e mai bun iphone 11

6 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Când zici toată lumea te referi la cunoștințele tale?

| literallythesamebruh a răspuns:

Din punct de vedere tehnic, IPhone 12 nu este foarte slab, și în nici o viață nu va fi mai slab decât IPhone 11, doar că bateria este un pic cam slabă pentru ziua de azi și are 3 ani vechime. Dacă nu te deranjează aspectele astea, foarte bine, dar am văzut în ultimele tale postări că l-ai luat în rate, în condițiile în care te puteai îndrepta lejer spre un IPhone 13 care este mai apropiat un pic de zilele noastre.

| x2gk9r explică:

Ca cica iphone 12 in 2023 nu e ok …

| Hyperion7 a răspuns (pentru x2gk9r):

Man,daca ție lumea îți zice că e bine sa te arunci cu capul in gârlă, nu înseamnă că automat au și dreptate.
Plus că iPhone 12 e mai recent decât iPhone 11.
Așa că nu te lua după x, y, cel mai probabil sunt doar invidioși

| suntserios a răspuns (pentru x2gk9r):

Ai inteles tu gresit
ti s-a zis ca iphone 12 IN RATE in 2023 nu e ok

| Jsksjjqkajkaja a răspuns:

Nu știm, documentează te și află tu răspunsul