| anonim_4396 a întrebat:

Salut, de curând am decis sa îmi fac un abonament la Orange tot odată sa cumpăr și un telefon de la ei.
Și mă gândeam eu nu am în oraș un centru Orange cel mai apropiat este la 60+km de mine și făcând deplasarea este o pierdere de timp
Mă gândeam dacă acel abonament trebuie plătit neapărat într un centru sau poate fi plătit și în alte locuri

Răspuns Câştigător
| Darko_Radu_1995 a răspuns:

Acel abonament nu trebuie platit neaparat la un centru Orange, ci daca prin aproprierea ta esista un sediu Paypoynt, payzaone, sau alt Oficiu de achitat Facturi!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai o groaza de variante de plata online

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Sunt mai multe modalitati prin intermediul careia poti efectua plata, fara a merge intr-un magazin Orange. Aici https://www.orange.ro/help/care-sunt-modalitile-de-plat-a-facturii-11 le gasesti pe toate. Insa, te rugam sa tii cont de faptul ca daca nu platesti intr-un magazin Orange, suma de bani se aloca in cateva zile lucratoare, in functie de modalitatea pe care o alegi.

O zi buna,
Orange helper

| D3I3 a răspuns:

Eu am achitat abonamentul Orange cu cărți de încărcare a contului.
Sau poți cu cardul pe site-ul oficial Orange.