| MaxKiller911 a întrebat:

Dupa parerea voastra care ar fi cel mai bun telefon din lume?
Daca vreti sa spuneti ca iPhone 5 mai bine v-ati orienta la alta intrebare...

Răspuns Câştigător
| Hermyone a răspuns:

Nu cred ca iPhone 5... Mai degraba S4... Mi se pare MULT mai tare! Are o gramada de chestii tari, infrarosu, sau senzori de miscare (se opreste singur cand nu te mai uiti). Mi se pare mult mai tare decat orice ar avea iPhone 5-ul.

13 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Bătaia se dă între S4 și HTC One.

Clasamentul sună așa.

S IV
HTC One
S III
XPeria Z

| vladelvis a răspuns:

Clasamentul:
1.S4
2.Htc one
3.Lg Optimus G PRo
4.Sony xperia Z
5.Samsung galaxy note 2
6.S3

| DARCEINGEĂL a răspuns:

Samsung galaxy note 2.

| Catalin970 a răspuns:

Nu stiu care e cel mai bun dar cu siguranta cel mai inovator este acesta: http://stirileprotv.ro/......n-aer.html

| Danyelytha a răspuns:

Eu nu cred ca exista telefonul perfect. Samsung galaxy s4 momentan este printre cele mai noi aparute. Dar imediat apar altele mai bune. Tehnologia se misca repede

| Alexx15 a răspuns:

Samsung galaxy s4

| Bloopies a răspuns:

Samsung Galaxy S4. sigur

IPhone 14 Pro Max

| Robertel a răspuns:

Depinde. Pentru calitate, display bun, camera foto buna etc. alegi Samsung Galaxy SIII.
Daca vrei aplicatii, touchscreen perfect, camera buna etc. alegi iPhone
Sa zicem ca iPhone este mai pentru copii, Galaxy este mai matur.
Oricum, alegerea e a ta

| RippyngDenis a răspuns:

El a spus "cel mai bun din lume" eu as zice ca din categoria Cel mai bun telefon este : Nokia Lumia 920 "cel mai inovator telefon din lume". Intai de toate, el are incarcare Wireless, deci nu se conecteaza la alimentator pentru a primi curent electric, ci se aseaza deasupra acestuia si se incarca prin inductie. Lumia 920 echipat cu Windows Phone 8, un procesor Snapdragon S4 dual-core la 1, 5 GHz, ecran de 4, 5 inch cu 336 ppi, 16 GB memorie interna si o camera PureView de 8.7MP. Aceasta are lentile Carl Zeiss cu o stabilizare optica mai buna decat la SLR-uri. Smartphone-ul are tehnologia "floating lens", care e mai buna decat stabilizarea optica de la mai multe multe dintre SLR-uri, Asta inseamna imagini mai clare si mai luminoase fara blitz. Pentru amatorii de fotografii exista o paleta larga de efecte. Revenind la ecran, acesta are tehnologia PureMotion HD+, ceea ce inseamna o rezolutie mai buna, dar si o ajustare a luminozitatii si a culorilor in functie de lumina solara. Eu, as fi foarte fericit sa achizitionez un asemenea Telefon.

| anutzabomboanik18 a răspuns:

Nokia lumia

| ionutbosukiler a răspuns:

Pai noul Samsung Galaxy S4 ( are multe programe captivante cum ar fi: cand te uiti la un videoclip si intorci capul in arta parte videoclipul se opreste singur, sau mai are un program de infra rosu prin care nu trebuie sa atingi ecranul doar dai cu degetele pe deasupra lui. FUNDA?

| jora28011994 a răspuns:

Cel mai bun (dupa parerea mea) este Samsung galaxy note