| Mihai_Alex_1997_pz2I a întrebat:

Salut happy imi doresc si eu foarte mult sa cumpar un telefon side-kick de preferat lx sau lx 2009. dar nu gasesc nicaieri in Romania... stiti cumva cum sa pot intru in posesia unui model? ( fara ebay sau alte siteuri internationale nu vreaus a ma complic cu paypal sau banii in avans) dau funda happy

1 răspuns:
| RaduMihaiRadu a răspuns:

In Ro nu se comercializeaza si nici nu se va comercializa asta vreodata. De ce nu folosesti Paypall? E chiar foarte usor