| MaxKiller911 a întrebat:

in ce magazin ( cosmote, germanos sau internity) gasesc huse tari pentru un Allview p5 alldro? ( are ecran pe 4.3 inch )
( sunt din pitesti si ma gandeam sa ma duc la germanos-ul din centru )

Răspuns Câştigător
| ionutzoo1 a răspuns:

Da acolo trebuie sa aiba.

2 răspunsuri:
| radu75 a răspuns:

Http://www.allview.ro/accesorii/ da mai jos si gasesti si husa. comanda online si o primesti acasa in 48 de ore. e cam scumpa dar face toti banii chiar daca telu are ecran gorilla glass foarte rezistent

| oldschoolrom a răspuns:

Du-te la un magazin mare ca dimensiune si in mod normal ar trebui sa gasesti pe la pretul de 50 lei. Sau poti lua un numar de pe site si sa suni.