| Plamadeala_Victor_2000 a întrebat:

Salut la toti.As vrea sa ma ajuti la o alegere importanta.In curand peste o luna imi cumpar telefon si nu stiu daca e bine sa`mi cumpar iphone 5c? Va rog fara raspunsuri mai stringe bani pentru 5s etc. Sarbatori fericite tuturor happy

1 răspuns:
| DdDdH a răspuns:

Daca il vrei nou, ai fi putut sa-l cumperi acum de sarbatori ca era redus. Daca il cumperi mana a 2-a cumpara 5s nu e o diferenta uriasa la pret, si e mai bun. Poate te ajuta si asta https://www.youtube.com/watch?v=UWj6B9DBl-0