| sebisebaastian a întrebat:

Salut, m am mutat in Germania si stiu ca este ilegal sa descarci jocuri piratate sau filme dar e ilegal sa descarc pe telefonul meu mobil din google play jocuri gratuite?

Răspuns Câştigător
| ITPlace a răspuns:

Salut!
Atat timp cat jocurile sunt din magazinul oficial si sunt gratuite, totul e ok happy

1 răspuns:
| DanielaFD a răspuns:

Dacă ai telefonul *android* şi magazin play este cel oficial al dispozitivului tău poţi descărca jocuri cu mare încredere, dar ai grijă că în mare parte sunt de cumpărat. Îţi dai seama că şi pe magazin play sunt jocuri piratate, doar câteva sunt oficiale. Deci poţi descărca ce vrei atâta timp cât magazin play este cel oficial. laughing Baftă!