| mateiciprian94 a întrebat:

Ma puteti ajuta cu niste raspunsuri,daca stiti? Am inregistrat pe telefon ceva anume intr-o seara,am pus pe cineva sa zica ceva important sa il am ca amintire,este voce de fata,am mai intrebat pe niste persoane care se pricep in domeniul calculatoarelor si a telefoanelor daca exista un anumit fel de programe care poate sa iti schimbe cuvintele(vorbele)din inregistrarea mea facuta,de exemplu daca in inregistrare zice asa:"am baut"sa schimbi in"nu am baut",dar vocea sa fie tot a fetei pe care am pus-o sa vorbeasca in inregistrare, cei pe care i-am intrebat eu spus ca nu se poate, doar daca mai inregistrezi odata si pui peste prima inregistrare, dar atunci iti poti da seama usor.Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| Catalin_Alin_1991 a răspuns:

Daca m-ai inregistrezi inca odata ceea ce vrei sa zica, da, se poate sa pui 2 fisiere unul peste celalalt, gasesti programe de genul cu caruta pe net.winking