| numesiprenume0 a întrebat:

Merita sa achizitionez un telefon nou la abonament mobil? Daca da, care ar fi cea mai buna retea? Funda pentru un raspuns detaliat.

2 răspunsuri:
| Vladut123456 a răspuns:

Depinde pe perioada pe care il faci, si trebuie sa dai un avans inainte daca faci de la Vodafone/Orange/telekom, depinde de pretul lui total, tocmai azi am luat in rate un telefon la 599 lei redus de la 1100 lei de la Flanco, am facut pe 2 ani si platesc 50 lei pe luna si nu am mai dat nimic inainte, iar in total voi da 870 lei in 2 ani.Iar pentru intrebarea cu cea mai buna retea ar fi cam toate 3 de mai sus.

| alexander911s a răspuns:

Nu mi se pare chiar cea mai bună idee, dar dintr-un punct de vedere eşti avantajat dacă vrei să cumperi telefonul cât mai repede.
Dar dacă ai banii, cumpărăl din store.
Cea mai bună reţea internaţională, a fost şi va rămâne decât Vodafone-ul.
Baftă