| TheMadKing a întrebat:

Salut, merita sa cumpar telefonul cubot p20 in 2019? Eu nu il vreau pentru jocuri doar pentru Facebook sau ytb. Astept orice parere a voastra daca stiti un alt telefon poate mai bun, vreau unul de buget dar bateria sa nu fie mai jos de 4000 mah. Multumesc.

1 răspuns:
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Produsele ihunt sunt mult mai calitative decât cele de la cubot, pentru că varul meu deține un produs de la firma cubot și nu e mulțumit de el în niciun fel așa că a achiziționat un telefon ihunt, cu toate specificațiile dorite pe el.