| Crystysm a întrebat:

Mi-am luat un telefon nou ace liquid z2 dar nu stiu cum sa pun ca ton de apel melodiile care le vreau eu!

1 răspuns:
| DenisIonut01 a răspuns:

Nu mai stiu sigur, incearca sa cauti in meniu "manager de fisiere" in acest manager cauti dosaru unde ai muzica si ti apasat pe melodie cateva secunde, o sa apara un meniu vezi acolo daca ai utilizare sunet daca nu atunci poti sa copiezi melodia care o vrei in dosarul ringtones apoi sa o cauti la setari>audio> Setare ton de apel.

Întrebări recente