| anonim_4396 a întrebat:

Salut, miercuri seara, eram la munca, nu am avut acces la telefon si imi spune prietena cand ajung acasa ca a primit un mesaj de la mine, era un mesaj banal, fara releventa. M-am uitat la ea in telefon si am vazut un mesaj pe care eu nu l-am trimis, de asemenea mesajul nu exista nici la mine in telefon. E posibil sa fi fost o eroare de la Orange? Nu inteleg cum a putut primi prietena mea un mesaj de pe numarul meu cand eu la ora respectiva nu am avut acces la telefon. Multam

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si noi de unde vrei sa stim? Chiar asa TPU a ajuns un site de rahat, toate prostiile care va trec prin cap le pune ti aici? Du-te la Orange si intreaba acolo ca ei stiu nu noi.

| Atotstiutorul a răspuns:

Nu cred, te-a pacalit a trimis un mesaj de pe alt numar dupa care a salvat numarul in telefon cum te are ea de obicei ca sa te pacaleasca. esti sigur 100% ca atunci cand dai sa vezi numarul de pe care a primit mesajul este cu adevarat numarul tau?

| FanCorsa a răspuns:

Eu am trimis acel mesaj cu puterea mintii. Daca a ajuns inseamna ca functioneaza!

Întrebări recente