| Awsxcderf a întrebat:

Salut!
O parere despre Motorola e13? Poate si comparativ cu Samsung j6.

5 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Mediu. RAM - ul 2 giga îl limitează la lucrurile de bază. In schimb bateria tine 3 zile.
Acum scriu de pe el.

| ReddY25 a răspuns (pentru gabicoo):

Nu cred că scrii de pe el

| gabicoo a răspuns (pentru ReddY25):

Am pe el doar lucrurile de bază: Gmail, File manager, Camera, Galerie, etc. Am dezactivat majoritatea aplicațiilor Google: Meet, Maps, Drive. Îl folosesc doar pentru Catalogul electronic, Gmail, navigare pe Google Chrome și cam atât. L-am luat pentru că era cel mai ieftin, bateria are 5000 mAh și am 2 ani de actualizări. Nu folsesc WhatsApp, Instagram, Facebook, Snapchat, etc.

| ReddY25 a răspuns (pentru gabicoo):

Acum te cred laughing

| Mindfulness a răspuns:

Samsung j6 e vechi, Motorola e mai actual, o sa primească în continuare update ( actualizări) ceea ce înseamnă că o să de miște mai bine fata de celălalt. La un telefon ce primește actualizări nu doar că se va mișca mai iute dar va tine și bateria mai mult. Samsung j6 e un model de mult apus.