| VortexExplorer a întrebat:

Salut,o părere la telefoanele Apple recondiționate cu garanție și drept de retur 14 zile? Merita? Am găsit la un preț bun pe un site care dă garanție și drept de retur dar nu pune poze cu telefonul, doar cele pe care le găsești pe eMag sau alte site uri când vând produsul nou, poate avea display crăpat sau spate spart ori zgârieturi adânci sau au doar urme fine de folosire?

1 răspuns:
| gaminator a răspuns:

Incearca pe flip, e foarte ok. Daca il cumperi in stare excelent sau ca nou, nu vei avea probleme in cele mai multe din cazuri.