| S1mplu a întrebat:

Salut,pentru ce-i care au Motorola Ex128, momentan folosesc 2 cartele si nu stiu cum sa-l configurez in asa fel incat ca atunci cand vorbesc cu cineva pe "Orange" sa pot primii apel si pe "cosmote" si atunci cand primesc apelul de pe cealalta cartela sa pot pune in asteptare pe cel cu care vorbesc inainte, voi ati reusit? daca da cum?

Răspuns Câştigător
| Cristian_George_1998 a răspuns:

Nu am reusit, din cate am inteles eu telefonul isi opreste cartela cealalta cand vb cu cineva de pe alta cartela pentru ca, consuma multa energie degeaba dar si asa nu cred ca trebuie sa vb f mult la el.