| Alexandru9971 a întrebat:

Salut, recent mi-am luat un telefon nou, un iPhone. Și cred ca s-a întâmplat ceva la stări, deoarece îmi încarcă telefonul cu 10 procente pe oră, am băgat telefonul la încărcat la 00:30 și acum pe la 07 și ceva am avut 70%. Știți ceva dacă este vreo setare, sau dacă este de la încărcător? Mulțumesc anticipat!

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cele mai proaste telefoane, de ce ai dat banii pe asa ceva, dul inapoi daca este in garantie sa iti dea banii inapoi. Sau daca l ai cumparat de pe olx ai luat țeapă, banii nu îi mai vezi inapoi, cit ai dat pe el? Du l in service reparatii telefoane poate trebuie schimbata bateria dar trebuie sa ai la tine cel putin 300 lei, deoarece costă reparatia nu il face gratis daca telefonul numai este in garantie, incearca si cu alt incarcator dar cred ca bateria este epuizata. Este veche.