| wanted1 a întrebat:

Salut, recent mi-am schimbat telefonul (tot sistem android și înainte și acum) doar că pe noul telefon pe TikTok nu îmi mai apare lista cu "Favorite"... daca intru pe alt telefon am aceasta funcție.
Ce poate avea?
Scuze daca am greșit secțiunea

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vai ce tragedia, v-au luat mintile prostiile astea de platforme, tij tok Instagram Facebook chiar numai poti trai fara prostiile acestea? Te ajuta la ceva tik tok?

| Hyperion7 a răspuns:

Încearcă să instalezi o versiune mai veche, de pildă asta
https://m.apkpure.com/......oad/32.2.3
Dai download apk, nu pe varianta fast
Mai întâi ștergi aplicația și apoi o instalezi pe asta.
Probabil o fi vreun bug la versiunea asta actuala

| wanted1 explică (pentru Hyperion7):

Aceeași chestie?

| Hyperion7 a răspuns (pentru wanted1):

Atunci e bizar, ce telefon e asta pe care-l ai?

| wanted1 explică (pentru Hyperion7):

Samsung Galaxy A34

| literallythesamebruh a răspuns:

Este de la aplicație. Pe unele telefoane ai unele funcții, iar pe altele nu. E destul de știută chestia asta.