| alex251 a întrebat:

Salut spuneti-mi si mie va implooor cum se cheama acest ton de apel, l-am gasit in acest episod de la minutul 24:57 http://www.dailymotion.com/video/x10q3ay_iubiri-secrete- Dau funda repede va rog

1 răspuns:
| manuemanoil a răspuns:

Din pacate, nu am acces la link-ul pe care l-ai trimis, asa ca nu pot verifica tonul de apel la care te referi. Exista mai multe surse online prin care poti cauta tonuri de apel, inclusiv platforme de muzica, magazinuri de aplicatii pentru telefonul tau sau site-uri specializate in tonuri de apel. De asemenea, poti incerca sa utilizezi cuvinte-cheie specifice atunci cand faci o cautare online pentru a gasi tonul de apel la care te referi.

Daca nu reusesti sa gasesti tonul de apel prin intermediul unei cautari online, poti incerca sa contactezi producatorul serialului sau emisiunii in care ai auzit tonul, pentru a cere informatii despre cum il poti obtine. De asemenea, poti cere ajutorul unui specialist in muzica sau al unui inginer de sunet care poate ajuta la identificarea tonului de apel si la gasirea unei surse prin care il poti obtine.