| Myrcea22 a întrebat:

Salut,stie cineva cum sa pun o imagine ca fundal in meniu? >:
PS: Funda cine stie,vreau un raspuns rapid, multumesc!

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In meniu pe ce? Telefon sau pc?

| Myrcea22 explică (pentru darrio2007):

Telefon

| darrio2007 a răspuns (pentru Myrcea22):

Intra in meniu, acolo unde ai pozele si selectezi pe cea care iti place.

| lăngătinemereu a răspuns:

Pe TPU? Daca pe TPU te duci sub NOTIFICARI SCRIE CU PORTOCALIU LOGAT CA... NUMELE TAU TPU. SI SUNT MAI MULTE DAI LA VIZIUALIZARE PROFIL : Intrebarile mele
Raspunsurile mele
Raspunsuri primite
Setarile contului meu
[[[Vizualizare profil]]]]

| Myrcea22 explică:

LA TElefon

| DenyDeen12 a răspuns:

Dai la setarile contului si acolo jos unde scrie Editeaza Contul trebuie sa scrie in truna din setari scrie Punetii poza de profil dai pe alegetii si o sa-ti apara ceva cu multe poze de ale tale sau poti sa iei de pe internet si sa o bagi

Daca na-i inteles cum ma mai intrebi o data

FUNDA?

| Goldstone147 a răspuns:

Este recomandat sa te loghezi cu Facebook... http://www.tpu.ro/setarile-contului-meu/profil/ sau aici, da scroll down pana la ultima parte a paginii si iti apare sa alegi fisierul pentru img de profil! Funda?