| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva daca mai exista vreo metoda de plata pe magazin play in afara de abonament? Mersi anticipat.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu cardul

| AKH404 a răspuns:

Poti efectua plata cu o cartela de Orange.

| Codrinn69 a răspuns (pentru AKH404):

Gen sa cumpar o cartela de cati euro imi trebuie mie, si sa cumpar ce vreau de pe magazin play?

| AKH404 a răspuns (pentru Codrinn69):

Da. Magazinul Google accept facturarea Orange

| Codrinn69 a răspuns (pentru AKH404):

O sa incerc, dar nu cred ca merge fara abonament.

| Mitzza69 a răspuns:

Iti poti adauga cardul de credit in contul tau de google. Si am impresia ca poti sa-ti adaugi si paypall-ul dar nu sunt sigur, dar cardul stiu sigur ca il poti adauga si poti cumpara direct din el de pe magazin play.