| mikilyo33 a întrebat:

Stiti cumva daca iphone 7 plus are semnal mai bun decat iphone 7 in retelele din Romania? Argumentati raspunsul. Am citit pe forumurile in engleza ca deoarece iphone 7 plus este mai mare are si receptia antenei ceva mai buna decat iphone 7, dar era vorba despre retelele din sua.

2 răspunsuri:
| alecse18 a răspuns:

Nu este adevarat, semnalul este la fel, poti sa ai si iPhone 4 ca la fel o sa fie semnalu pe toate device urile

| Alessio240 a răspuns:

Nu este adevărat. semnalul este la fel. depinde doar de retea