| maphiotul a întrebat:

Salut
Stiti la Samsung cum pot pune o melodie la pozele de la starea mea in whatsapp?
Mersi

3 răspunsuri:
| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Din câte știu nu exista aceasta funcție, maxim doar să folosești alte aplicații, ex: tik tok, unde faci un videoclip și automat are și muzica pusa sau sa editezi de pe o anumita aplicație tot asa un clip, totuși mai mișto sa faci storyuri pe insta, puține persoane în ziua de azi mai pun starea lor pe wapp.

| maphiotul explică (pentru Alexia999997777777777777):

Nu chiar puține, eu am vazut la destul de multe

| Alexia999997777777777777 a răspuns (pentru maphiotul):

Eu în ultimul timp nu am mai văzut, probabil de aici concluzia, nu am vrut sa sune aiurea, fiecare postează conținut și ce vrea pe ce aplicație își dorește, zi frumoasa!