| Weeedha a întrebat:

Știe cineva cu ce aplicație se poate bloca înregistrarea unui apel primit?
In sensul în care persoana care mă apelează are o aplicație pentru înregistrarea conversației, iar eu nu doresc să fie înregistrată convorbirea.
Mulțumesc!

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu poti. Doar sa nu raspunzi la apel sau sa blochezi apelul cu o aplicatie gen Blacklist.

| anonimg a răspuns:

Nu poți să faci asta. Singura soluție este să nu-i răspunzi. Și îi spui și de ce; față în față.

| Bondarel99 a răspuns:

Nu cred ca ai cum sa decizi tu ce se intampla pe telefonul ei. Doar pe al tau.

| GigiCelMaiPeste a răspuns:

Nu poti, o aplicatie din telefonul tau nu are cum sa afecteze telefonul altei persoane cand vorbiti.

| Weeedha explică:

Mi-a arătat cineva o conversație înregistrată, la un moment dat, în care, când persoana înregistrată vorbea, nu se auzea nimic. Practic era înregistrat doar un... monolog.

| abcddcba a răspuns:

Nu ai cum. Daca doreste sa te inregistreze, te inregistreaza. E ca si cum ti-ai dori sa inchizi apelul folosind butonul ei de inchidere. (daca intelegi laughing) )
:*