| RaulRaul99 a întrebat:

Am achizitionat nu demult un telefon Samsung GT-C3530 Chrome Silver.Telefonul se comporta Ok toate functiile merg super dar, am o singura problema:Cand fac un video ii dau drumul la filmare filmeaza totul e ok cand opresc se salveaza dar daca vreau sa vizionez imi apare eroarea asta "Media neacceptat". Cand il descarc in PC aceeasi eroare.Imi poate spune cineva de unde e problema si care ar fi rezolvarea? Mersi anticipat dau Funda.

Răspuns Câştigător
| meduzza a răspuns:

Hmm. nu am mai auzit de asta pana acum si ma intriga intr-un fellaughing Mie mi se mai intampla cu unele melodii pe care le luam de pe Play si mi-am bagat un card si acum nu mai am probleme. Incearca sa iti iei un card sau sa iti iei un alt card sau sa le salvezi in memoria telefonului si daca nu merge nici asa du-te si intreaba la un gsm desi ar trebui sa iti meargahappy