| Bogdan2111s a întrebat:

am cumparat un HTC desire 820 nou din magazin are 2 zile de cand l-am cumparat. I-am dat un update la soft si acum nu se mai conecteaza la Wi-Fi de ce are cine stie ce are?
Scriu parola si imi da : Salvata, securizata cu wpa2 ce trebuie sa fac va rog ajutati-ma
Daca il las mai mult imi spune : Dezactivata

1 răspuns:
| Tanase_Andrei_2000 a răspuns:

Dai o resetare la telefon din setari/Backup siresetare/Resetare configurari din fabrica, sau chiar din recovery daca stii cum.

In orice caz sper ca te-am ajutat si sper sa poti rezolva problema.

Dacaasta nu merge trebuie dus la un service de telefoane.

Bafta!winking