| DeeyuAndrei a întrebat:

Am o cărămidă de telefon (Allview P5 Energy) și vreau să îmi iau altul, cel puțin anul ăsta. laughing Ce telefon să îmi iau, până în 1000 de lei. Mă atrag Huawei P9 lite și P10 lite. Am văzut că sunt extrem de bune la prețul care îl au (P9 -850 lei și P10 -1050 lei), am observat că sunt mai bune și decât Samsung Galaxy J5 2017. Să îmi iau Huawei? P9 sau P10? Sau să aștept, poate se lansează modele mai bune curând, în 2018?(nu neapărat de la Huawei). Îmi puteți oferi și niște sugestii de telefoane, sau niște sfaturi? Mersi! :*

Răspuns Câştigător
| Anamaria1129 a răspuns:

Hei! Eu am Huawei p10 lite de ceva vreme și consider ca își merita banii. Se mișcă destul de bine, are o camera foarte bună pe spate și foarte multe setări interesante. Amprenta e buna, nu face "nazuri" și ai și cloud sa îți poți securiza telefonul și sa l găsești în caz de ceva. După părerea mea își merita faima și baniilaughing

3 răspunsuri:
| OnePiece a răspuns:

Redmi Note 5 cand apare, cica o sa fie vreo 190 de euro, peste o luna 2 asa

| Smecher_Nuti_1999 a răspuns:

P10 lite.e foarte bun iti recomand cu mare incredere scoate nioste poze super chiar daca mediul sau lumina nu e prielnica, merge bien cand stai pe multe aplicatii(Facebook insta.mess wapp) n-are lag.iti mai pot recomanda ASUS e o firma foarte buna si eu sunt multumit de aceste telefoane(folosesc Asus zenfone 3 max)

| micaanonima a răspuns:

Eu recomand p10 deoarece am, face poze clare se mișcă bine, amprenta funcționează, daca ai o husa speciala poți vedea câți pași ai făcut cu el în mână și poți răspunde la apeluri prin ea, e super tare.Pe YouTube are o chestie pentru ochelari vr, gen sunt filmulete care se mișcă așa cum îți miști tu telul