| Myky1998 a întrebat:

am o întrebare Am si eu un iPhone 4s si un iPad 3
As vrea sa știu ce iOS este bun pentru fiecare
Credeți ca 6.0.1 ar face un iPhone 4s sa meargă greu?
Multumesc anticipat. Dau funda happy

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

NU merge greu! Merge foarte bine IOS v 6.0.1 pe iPhone 4S si pe iPad 3 la fel.
Bafta!

4 răspunsuri:
| Myky1998 explică:

Mersi mult

| Myky1998 explică:

Dar sti cumva dacă fac la iPhone update de la iOS 5.1.1 la 6.0.1 se întâmpla cv? Pentru ca e codat pe Orange

| valentino52 a răspuns (pentru Myky1998):

Daca e codat Orange Romania si tu ai cartela de Orange Romania care o folosesti nu e nici o problema. daca ai Vodafone si l-ai decodat din Orange sa mearga si pe Vodafone dupa upgrade nu o sa mai mearga decat in retaua in care e blocat.

| Myky1998 explică:

Este codat pe Orange România dar si telu tot pe Orange România am loat telefonul la abonament ai am cartea de la Orange mi-a dat cartela odată cu telefonul