| Tabacu_Leonardo_1980 a întrebat:

Am o intrebare:
Care este diferente intre Samsung galaxy note10.1
si Samsung galaxy tab 2 10.1?
As vrea raspunsuri complete!
Funda cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Rety_Petry_1992 a răspuns:

Salut, diferentele dintre ele sunt urmatoarele:
1. Samsung Galaxy Tab 2 10.1 are procesor Dual-core 1 GHz Cortex-A9, pe cand Samsung Galaxy Note 10.1 are procesor Dual-core 1.4 GHz, deci prin urmare cel din urma are un procesor mai puternic.
2. Samsung Galaxy Tab 2 10.1 are gps cu suport A-GPS, pe cand Samsung Galaxy Note 10.1 are gps cu A-GPS / S-GPS (versiune WiFi).
3. Samsung Galaxy Tab 2 10.1 are campera video secundara de 0, 3 Mp, pe cand Samsung Galaxy Note 10.1 are camera secundara de 2 Mp.
Cam aceastea ar fi principalele deosebiri, in rest sunt exact la fel!

| Tabacu_Leonardo_1980 explică (pentru Rety_Petry_1992):

Dupa tine care ar fi mai bun?

2 răspunsuri:
| Rety_Petry_1992 a răspuns:

Galaxy note, procesor mai puternic si gps mai bun