| neergaby a întrebat:

am o nelamurire care nu-i gasesc raspuns. Deci am un Nokia lumia 710 si l-am pus pe marea britanie ca sa am mai multe aplicatii, dar am vazut ca aplicatiile frumoase costa bani. Nu e o problema dau si bani dar cand am incercat sa completez datele despre card cu care sa cumpar am vazut ca imi cere adresa de marea britanie si nu stiu cum as putea sa fac in asa fel sa bag o adresa si sa cumpar, mie imi ie sa nu se intample ceva daca bag o adresa de pe google. Dau funda celui care ma ajuta sa rezolv problema!

3 răspunsuri:
| Anny123451 a răspuns:

Eu zic sa ti-l treci inapoi pe romana si sa iti bagi codul adevarat fiidca nu e nici o diferenata cu jocurile din marea britani sau Romania diferenta e ca unui in engleza si celwlalt e in romana

| neergaby explică (pentru Anny123451):

Eu zic ca e. Sa iti zic ceva in Romania nu exista xbox live deci jocurile cele mai interesante sunt acolo, si aplicatiile sunt altele...

| Anny123451 a răspuns:

Pai incearca macar