| costica21gabita a întrebat:

am primit recent un telefon de la Orange, dar eu am cartela de Vodafone. Stie cineva cum as putea sa-l deblochez fara sa dau bani?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Adica vrei moaca.Nu se poate fara bani.

| K0sti a răspuns:

Ce simpatic esti! Si eu vreau vreo 10 zile in Caraibe, ca e cald si frumos, fara bani!

| costica21gabita explică (pentru K0sti):

Eu stiam ca asta e un site unde trebuie sa ajuti oamenii, nu sa faci misto pe seama lor

| K0sti a răspuns (pentru costica21gabita):

Unde trebuie? Ce glumet esti! Ai contract cu noi? Ajutam ca vrem si pe cine consideram ca merita! In primul rand nu mai faceti voi mistouri cu stupizeniile de intrebari pe care le puneti! Raspunsul e in stransa dependenta cu intrebarea! Aviz amatorilor!