| loverul97 a întrebat:

Am si eu o problema cu telefonul mobil. Am un LG l9... si atunci cand intru in camera, fie vreau sa schimb de la aparat la video fie vreau sa intru direct in poze se aude un tacanit (nu stiu cum sa explic mai exact). In rest telefonul merge foarte bine, asta e singura problema, cu camera. Ma puteti ajuta cu niste informatii?

2 răspunsuri:
| Greece2000 a răspuns:

Salut loverul97, refati softul la telefon, in felul asta poate nu o sa mai ai problema asta. Funda?

| Lavvvo a răspuns:

Eu am aceeasi ''problema'' dar cu un Samsung Wave.I-am facut o resoftare dar nu din motivul asta si tot asa se aude.E ceva normal, posibil e ca o arvertizare ca intri in poze laughing