| Dobre_Florin_1999 a întrebat:

Salut,TPU!
Am si eu o problema destul de urata zic eu.
deci mi am cumparat de curand un telefon Allview p5 pro.Problema este ca ies castile foarte usor din telefon(adica nu ies de tot dar daca misc putin firul nu se mai aude suntul in casti ci
in exterior)E destul de enervant, daca stiti vreo solutie multumesc mult!

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ai garantie, du-l inapoi cu orice problema ce te supara.

| octav005 a răspuns:

Sunt castiile originale de la telefon? au microfon castiile?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Solutia este sa returnezi telefonul. Allview, cele mai proaste telefoane din Romania.

| lolita147 a răspuns:

Nu cred ca e vina telefonului, ci a castilor. Nu apasa firul prea tare in telefon, pune-l doar pe jumatate. La mine functioneaza asa

| Dobre_Florin_1999 explică:

Nu sunt castile originale.Dar functionnau pe orice telefon pana acum